Kohila VK: Kohila Võrkpalliklubi koduleht

Tere tulemast Kohila Võrkpalliklubi kodulehele!

Peasponsorid

Viimased uudised

04.03.2016: Aitäh kõigile, kes paljuks ei pidanud tulla kaasa elama!

Kohila võidule aitasid kaasa meie parimatest parimad fännid. Aitäh kõikidele, kes täna meile kaasa elama tulid, see on MEIE võit. Sini-kollane tribüün Tallinnas tekitas uskumatult sooja tunde, koosolemine on parim, mis olla saab. Aitäh, lapsed ja lapsevanemad, sõbrad ja tuttavad!

Aitäh kõigile, kes paljuks ei pidanud tulla kaasa elama! Aitäh kõigile, kes paljuks ei pidanud tulla kaasa elama! Aitäh kõigile, kes paljuks ei pidanud tulla kaasa elama!

04.03.2016: Kohila on poolfinaalis!!!!

KOHILA ON POOLFINAALIS!!! 

Reedel Tallinnas alanud naiste Balti liiga finaalturniiril murdsid Eesti võistkondadest veerandfinaalist edasi poolfinaali põhiturniiri kaks edukamat naiskonda Kohila Võrkpalliklubi ja TTÜ/Tradehouse. Kolmas Eesti esindus Tallinna Ülikool kaotas veerandfinaalis TTÜ-le ja alustab laupäeval viienda koha püüdmist.

Sarnaselt põhiturniiri mõlemale vastasseisule jäi ka veerandfinaalis eelmise hooaja finalistide duellis peale tiitlikaitsja Kohila Võrkpalliklubi, kes Achema naiskonnale üheski geimis üle 16 punkti ei loovutanud. Kohilannad liikusid edasi poolfinaali kindla 3:0 (16, 14, 16) võiduga. Rünnakuid 50-protsendiliselt (20-st 10) realiseerinud Kertu Laak panustas võitu 16 (+11) punkti. Kateryna Dudnikova assisteeris 13, Maarja Kerner 12 ja koguni seitse serviässa löönud Julija Mõnnakmäe 9 punktiga. Kohila naiskonna üleolekut kinnitavad ka kõik statistilised numbrid: rünnakuefektiivsus 49%-25%, pallingu vastuvõtt 61%-37%, blokipunktid 10-5 ja serviässad 13-6. Kordus on nähtav SIIN.

Kohila Võrkpalliklubi järel põhiturniiril teise koha saavutanud TTÜ/Tradehouse kohtas koduselt konkurendilt Tallinna Ülikoolilt tõsist vastupanu vaid esimeses geimis, kus TLÜ asus 12:7 juhtima, kuid pidi siiski leppima 19:25 kaotusega. Teises ja kolmandas geimis võitis TLÜ favoriidi vastu vastavalt 16 ja 17 punkti. Ühtlaselt esinenud TTÜ naiskonna resultatiivseimateks kerkisid kaheksa punkti kogunud Mari Loorman, Triin Veideman ja Mari-Liis Graumann. Maali Kanemägi lisas 7 ning Renna Koha ja Erle Püvi võrdselt 6 silma. Tallinna Ülikooli mänguvankrit vedanud Raili Kont-Kontsoni arvele märgiti 15 ja Silja Ostrovi kontosse 8 punkti. Võistkondade selge erinevus tuli välja nii rünnakul (TTÜ 38%-TLÜ 28%) kui pallingu vastuvõtul (TTÜ 53%-TLÜ 30%). Pallingul kogusid võitjad kuus (9-3) ja blokis ühe (6-5) punkti enam. Kordus on nähtav SIIN.

Laupäeval toimuvates poolfinaalides kohtuvad kell 16 Lilleküla Gümnaasiumis Kohila Võrkpalliklubi ja Jelgava ning kell 18.30 TTÜ/Tradehouse ja Kaunas. 5.-8. koha eest heitlevad Tallinna Ülikool ja Babite ning Achema ja Zeltaleja. Mõlemale poolfinaalkohtumisele on võimalik kaasa elada interneti vahendusel.

Kohila on poolfinaalis!!!!

26.02.2016: Paul Piirmets- Elu Edendaja Kohila vallas

Kohilas toimus 23. veebruaril Eesti Vabariigi 98. sünnipäevale pühendatud vallavanema pidulik vastuvõtt ja tunnustusõhtu, kus tänati Kohila valla aktiivsemaid kodanikke. Kohila Võrkpalliklubi juhatuse liige ja poiste treener Paul Piirmets pälvis Elu Edendaja tiitli ning aukirja Kohila Võrkpalliklubi kasvandik, naiskonna mängija ning koduvallas aktiivne ühiskondliku töö tegija Katleen Kangur.


Paul Piirmets  15.10.1959/ Kohila Võrkpalliklubi treener ja juhatuse liige, nelja lapse isa ja mitmekordne vanaisa. Paul kandideeris viimastel valmistel, käesoleval ajal kuulub valla spordikomisjoni.

 

Paul Piirmets on olnud Kohila Võrkpalliklubiga seotud alates 1999.aastast alates, kuuludes klubi asutajaliikmete hulka ning olles sellest ajast alates Kohila Võrkpalliklubi juhatuse liige. 2004.a alates on Paul Piirmets juhendanud poiste treeninguid.

Paul on  kõik need 18 aastat klubi ja koduvalla heaks töötanud suure pühendumisega, ta on olnud klubi hing ja mootor, samas olles ise väga tagasihoidlik ja tagaplaanil, mistõttu on temast ka teenimatult vähe kuulda olnud. Kohila Võrkpalliklubi korraldab juba aastaid erinevaid üritusi, mis rikastavad  valla spordielu ning on jõudumööda aidanud ka valla üritusi läbi viia. Kohila Võrkpalliklubi on korraldanud 18 aastat segapaaristurniiri Kohila Kap ja suveturniiri Suveserv, üle 10 aasta suviseid Rannavolleturniire ja Öövollet, viinud läbi palju aastaid Raplamaa karika- ja meistrivõistlusi võrkpallis nii saalis kui ka rannas, Mudilaste spordipäeva, Kohila valla meistrivõistlusi nii saalis kui rannas; klubi kanda on olnud palju EEsti Võrkpalli Liidu meistrivõistlusi ja Raplamaa ning Eesti Koolispordi Liidu üritusi, kõikidel nendel turniiridel, üritustel on olnud Paul otsekui iseenesestmõistetavalt kohal, omal vaiksel ja tagasihoidlikul moel teinud võistluste eel, ajal ja järel kõike seda, mis vajalik, pannud üles võrgud, sättinud saalid, teinud ajakavad, koristanud ja teinud kokkuvõtteid, teinud kõik selleks, et nii osalejatel kui külalistel oleks hea, kõik sujuks ning Kohilasse tahetaks taas tagasi tulla.

Pauli osa selles, et Kohila sai endale Rannavollekeskuse, on olnud mõõtmatu, tema oli see, kelle abil sai mõeldud keskuse renoveerimine, ehitised ja nende paigutus, ta aitas nõu ja jõuga nii projekte teha kui teostada, oli väsimatult ja hingega keskuse valmimise juures terve suve, tegi kõik selleks, et tulemus saaks suurepärane. Kui kõne all oli Kohila Võrkpallikooli avamine, siis oli tema see, kes andis hoogu juurde, et tõepoolest, seda on vaja.

2015.aasta suuremad teod olid lisaks eelpoolnimetatutele veel Kohila naiskonna osalemine Euroopa karikasarjas ning sellega seonduvad kodumängud Kohilas Sloveenia ja Israeliga.  Nende ja naiskonna teiste mängude ettevalmistamisel on Paul alati kohal, selle kohta, et saal oleks kõrgliiga reeglitele vastav, on palju ettekirjutusi, mis on tavaliselt alati Pauli kontrollida ja täita. Paul on Kohila VK naiskonna 2. treener, olles ka selle töö juures maksimaalselt, andes endast kõik, et meie vallas see naiskond oleks, kestaks ja jääks.

Kuna Kohila VK sai endale ühel aastal ka suusaradade hooldamise, siis kuidagi iseenesestmõistetavalt hakkas nendega tegelema jällegi Paul. Kuigi kaks viimast talve on olnud lumevaesed, siis hoolimata sellest on ta võtnud suusaradade tegemist ikka ja jälle südamega, on mõelnud ja nuputanud, kuidas saaks paremini, et Kohila rahval oleks hea ja huvitav veeta aega kohalikel suusaradadel.

Lisaks kõigele eelpoolnimetatule on Paul täiskohaga noortetreener, ta on andnud suure panuse kohalike noorte tervisesse ja arengusse, tal on treenida 3 poistegruppi, kellega teeb tööd neli päeva nädalas ning kellega veedab enamus nädalavahetusi võistlustel.

Kohila Võrkpalliklubi korraldab juba mitmendat suve nädalalaagreid Kohilas ja pikema laagri kuskil eemal. Üks, kes neid organiseerib, kes lapsi treenib ja tegeleb ka laagrikorraldusega, on Paul. Ta ei küsi seda, et miks ta peab olema sisuliselt tasuta 4 nädalat võõraste laste eest vastutaja, nendega mängima, nendega minema väljasõitudele, tegema trenni, ta ei küsi, miks ta peab suvest ohverdama 7 nädalavahetust, et olla 21 päeva lastega rannas võistlustel, ta ei küsi üldse mitte kunagi, miks ma peaks seda tegema, ta lihtsalt teeb ja peab seda loomulikuks.Katleen Kangur: 09.10.1995 Kohila Võrkpalliklubi

Katleen on olnud Kohila võrkpalliklubi liige väikesest peale, ta ei ole mitte ainult liige, vaid klubi juhatuse ja treenerite parem käsi ja asendamatu abiline juba põhikooli õpilasena. Kõikides tegevustes, mida oleme ette võtnud, on olnud Katleen kohal, ta on aidanud läbi viia kõiki turniire, lasteüritusi, lastelaagreid nii suvel  kui talvel. Kaks viimast suve on olnud ta Kohila Rannavollekeskuse perenaine, niites seal väsimatult muru, hoolitsedes keskuse korrashoiu eest ning viinud läbi seal 5 päeva nädalas rannavolleturniire ning teinud trenne lastega.

Katleeni panus ühiskondlikku töösse oli eriti suur 2015.aastal, kui Kohilas korraldati rahvarohke Suveööpidu, mille ettevalmistamisel ja läbiviimisel oli ta hommikust õhtuni päevade viisi kohal, organiseerides kontserdipaiga ülespanekut ja mahavõtmist, töötades ise küsimata selle eest tasu. Ning teine suur ettevõtmine oli Euromängude ettevalmistus, milleks kulus samuti tunde vabatahtlikku ööd, et kõik sujuks ja oleks korras.

Katleen on oma koduklubi ja koduvalla suur patrioot ja pühendunud tegutseja. Ta mitte ainult ei tee ja tegutse, vaid kannab edasi ka sõnumit, kui  hea elupaik on Kohila, see veendumus käib temaga kõikjal kaasas ja paistab välja tema tegudest ning kuuldub tema lausutud mõtetest. Ta on õpetanud nooremaid armastama meie klubi ja meie Kohilat, on läinud ise õppima Tallinna Ülikooli kehakultuuriteaduskonda, et tulla Kohilasse jätkama sissetallatud võrkpalliradu. Katleen mängib Kohila kõrgliiga naiskonnas, on kahekordne Eesti ja Baltikumi meister ning Euroopa mõistes loetakse suureks saavutuseks Eurosarjas võitu Israeli üle. Need tiitlid ei ole teda teinud uhkeks, vastupidi, ta on oma pühendunud moel jätkanud noorte motiveerimist, on olnud neile suureks eeskujuks, kelle arvamusega arvestatakse, kelle moodi tahetakse olla.

Paul Piirmets- Elu Edendaja Kohila vallas Paul Piirmets- Elu Edendaja Kohila vallas Paul Piirmets- Elu Edendaja Kohila vallas

21.02.2016: KOHILA VÕITIS PÕHITURNIIRI!

Täna tõmmati joon alla Balti liiga põhiturniirile, mis kestis oktoobrist veebruarini. Osales 12 naiskonda, 6 Eestist, 4 Lätist ja 2 Leedust, kes mängisid kokku 132 mängu. 

Kohila oli küllalt heas hoos terve turniiri, liidripositsioon loovutati vaid korraks. Hoolimata tohutu pingelisest mängukoormusest detsembris, vigastustest ja väikestest tagasilöökidest suutis peatreener Peeter Vahtra oma hoolealused hoida võitudelainel, tegi vahel ka võimatust võimaliku, et lõpetada põhiturniir hiilgavalt.  Sel laupäeval ja pühapäeval kohtus Kohila Läti naiskondadega, alistas RSU 3:0 ja Babite 3:1 ning tegi sellega ajalugu: viie kuu jooksul mänginud 22 mängu, neist võitnud 19 ja tulnud esmakordselt kolme hooajaj vältel põhiturniiri võitjaks. 

Kohila suurim punktitooja põhiturniiril  oli Katerina Dudnikova (316p), järgnesid  Kertu Laak (273p) ning Eliisa Peit (169p). Ässpallingute edetabelit juhib naiskonna kapten Julija Mõnnakmäe (63p), järgnevad Kertu Laak ja Eliisa Peit (mõlemal 29). Naiskonna 1. libero Pille Vahtra võttis vastu 330 servi, eksides vaid 26 korral. Naiskonna 2. libero Katleen Kangur võttis vastu 126 korral (eksimusi 16). 

Balti liiga põhiturniiril mängisid Kohila VK koosseisu: Julija Mõnnakmäe, Kertu Laak, Katerina Dudnikova, Eliisa Peit, Marie Aasorg, Pille Vahtra, Katleen Kangur, Karmen Mereküla, Laura Parts, Nea Emilia Haatainen, Hanna-Loore Õunpuu, Irina Brezgun, Nette Peit, Maarja Kerner, Merike Errit, Käroli Kärdi, Helle-Maris Siilak. Peatreener Peeter Vahtra, 2. treener Ingrid Kangur.

Balti liiga finaal toimub 4.-6. märtsil Tallinnas. Reedel mängitakse veerandfinaalid (Kohila kohtub Achemaga), kellaaeg ja koht täpsustamisel. 

KOHILA VÕITIS PÕHITURNIIRI!

14.02.2016: AITÄH!!!

Head sõbrad ja parimad fännid! Meie naiskond tänab, et olete olnud meiega nii heas kui halvas, olete meid toetanud kõikvõimalikul viisil, olete meisse uskunud, koos meiega rõõmustanud ja kurvastanud, meid lohutanud ja julgustanud! Anname endast kõik, et kodupublikule selle hooaja viimastel mängudel pakkuda parimaid elamusi! Kohtumiseni juba eeloleval nädalavahetusel kodusaalis, kus toimuvad viimased Balti liiga põhiturniiri mängud!

AITÄH!!!

 1 2 3 >  Viimane

Sponsorid